Łazienka

Toalety myjące – hit czy kit?

Toalety myjące coraz częściej wybierane są przez Polaków. Modele te posiadają wiele zalet, które doceniane są ze względu na ciekawą estetykę, a także i funkcjonalność. Są one połączeniem bidetu a także miski WC. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby mieć w swojej łazience bidet, ale nie mają na niego miejsca. Do zalet toalet myjących można zaliczyć także to, że są one sterowane przez nas.

Nie musimy nic odkręcać. Zazwyczaj są one wyposażone w panel sterujący, na którym możemy ustawić wszystkie funkcje. Nie musimy także za każdym razem ustawiać wszystkich funkcji. Te najnowocześniejsze miski mają bowiem opcje zapamiętywania ustawień i to dla kilku osób! Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by wszystkie wybrane przez nas opcje zadziałały.

miska wc stojące

Miski WC myjące Geberit

Toalety myjące Geberit wymieniane są przez ekspertów z branży jako jedne z lepszych modeli. Są nie tylko wykonane z dobrych materiałów, ale także posiadają funkcję, dzięki którym użytkowanie ich jest jeszcze bardziej komfortowe. Zaletą toalet myjących Geberit jest także ich gwarancja. Modele te posiadają także system, który zasysa zanieczyszczone powietrze.

Dzięki takim rozwiązaniom nieprzyjemne zapachy nie wydostają się poza miskę. Łazienki nie trzeba wietrzyć, bo miski te posiadają ustawienia dwuminutowego opóźnionego odsysania. Deska sedesowa jest otwierana automatycznie. Nie trzeba jej unosić, czujnik zbliżeniowy podnosi ją automatycznie, także ręce w tym przypadku nie są potrzebne. Toalety Geberit posiadają specjalna technologię natrysku WhirlSpray. Są to dwie dysze o różnych strumieniach natrysku. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania a także ma wpływ na mniejsze zużycie wody. Niewątpliwą zaletą jest też podgrzewana deska.

Dzięki czujnikowi ruchu deska zaczyna się nagrzewać po wejściu do toalety. Miski Geberit (www.lazienkiabc.pl/Geberit-p29/Miski-WC-c267) nie posiadają rogów ani krawędzi. Dzięki temu nie ma dodatkowych zakamarków, w których mogłyby się namnażać groźne bakterie. Spłukiwanie miski jest ciche i dyskretne, a także możliwe przy mniejszym zużyciu wody, niż w standardowych kompaktach.